licówki

* licówka (kozica)

Źródło: wikipedia.org


 • Najpierw pod skalpel, potem do ołtarza
  W ten dzień wszystko powinno być idealne. Oprawa, stroje i wygląd państwa młodych. Dlaczego więc nie pomóc naturze, jeśli nie stanęła na wysokości zadania? Coraz więcej przyszłych nowożeńców wychodzi z założenia: najpierw skalpel, potem do ołtarza. Co najczęściej poprawiają?
 • Jerzy Połomski był gwiazdą polskiej estrady przez ponad 50 lat. Okazuje się jednak, że tak długi staż pracy i status gwiazdy nie zapewniły artyście godziwej emerytury.
 • Idealny uśmiech
  Koniec z manią wybielania? Zapanowała moda na drobne niedoskonałości w uśmiechu!
 • Kobieta u dentysty
  Wkrótce Sylwester i bale karnawałowe. Do listy przygotowań Polki coraz częściej oprócz wizyty u fryzjera i kosmetyczki, dodają także wizytę u… dentysty. Kobiety do gabinetów stomatologicznych coraz częściej przychodzą ze zdjęciami celebrytek, prosząc dentystę o „zrobienie” identycznych zębów. Hitem są...
 • Kobieta u stomatologa
  Wesela planują dziś wedding plannerzy, tymczasem przemysł ślubny ma nowego doradcę – wedding smile concierge. To osoba, której zadaniem jest zadbać o zęby panny młodej. Nowa profesja jest efektem mody na stomatologię ślubną, jaką wywołała księżna Kate. W Polsce działa już gabinet, który pierwszy zatrudnił zębowo-weselnego doradcę.
 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska
  Cudów nie ma! Nie damy się przekonać, że naturalne piersi mogą mieć kształt idealnych piłek oddzielonych TAKIM zagłębieniem i TAK trzymać pion. Co więcej: nie damy sobie wmówić, że odkrywanie takich skarbów jest sexy... Pytamy więc (nie)śmiało: dlaczego Paulina Smaszcz-Kurzajewska chwali się tak dekoltem? Czy naprawdę jest dumna z rowu, który tam ma...?
 • Premier Ewa Kopacz podczas wyjazdowego posiedzenia rządu w Urzędzie Wojewódzkim w Katowicach
  Według PiS, obietnice rządu Ewy Kopacz są niewiarygodne, a Program dla Śląska to mamienie ludzi.
 • Kobieta uśmiecha się
  Czy stomatolog może sprawić, że poczujemy się piękniejsze? Tak! Współczesne metody na poprawę wyglądu naszych zębów sprawią, że staniemy się w oczach innych i swoich - bardziej atrakcyjne, pewne siebie, a nawet młodsze. Przygotowaliśmy przegląd najlepszych metod na odjęcie sobie lat. Stomatologia estetyczna to nie tylko wybielanie – sprawdź co jeszcze może zrobić dla Ciebie dentysta!